"2020 ж. Болон процесі студенттердің көзімен" баяндамасы

Құрметті әріптестер,

Сіздердің назарларыңызға "2020 ж. Болон процесі студенттердің көзімен" баяндамасының соңғы нұсқасын ұсынамыз: https://disk.yandex.kz/i/5MCr_l2scDLQmg .

Еуропалық студенттер одағы (ESU) - 40 елден 20 миллионға жуық студенттен тұратын 45 Ұлттық студенттер одағының ұйымы. ESU студенттердің білім беру, әлеуметтік, экономикалық және мәдени мүдделерін Еуропалық Одақта, Еуропа кеңесінде және ЮНЕСКО-да еуропалық деңгейде ұсынуға және насихаттауға бағытталған. ESU Болон процесі бақылау тобының (BFUG) консультативтік мүшесі бола отырып, Еуропадағы студенттердің дауысын ұсынады.

2003 жылдан бастап Еуропалық студенттер одағы "Болон процесі студенттер көзімен" баяндамасының жарияланымдары арқылы Болон реформаларының жүзеге асырылуын бақылайды және бағалайды. Есеп аясында студенттер еуропалық жоғары білім беру кеңістігі аясында қабылданған Болон реформаларының саяси міндеттемелерінің шынайылығын және іске асырылуын сыни тексеруді ұсынады.

Материалмен танысу үшін мына сілтемеге өтіңіз.

Құрметпен,
Болон процесі орталығы