ACeSYRI жобасының қатысушыларының үйлестіру кездесуі

2023 жылғы 4-6 сәуірде Словакия, Жилина қаласында Жоғары білім беруді дамыту ұлттық орталығының қызметкерлері Эразмус+ бағдарламасының «Информатика бойынша PhD докторанттары мен жас зерттеушілеріне арналған озық орталық» ACeSYRI жобасының үйлестіру кездесуіне қатысты (№ 610166-EPP-1-2019-1-SK-EPPKA2-CBHE-JP).

ACeSYRI 2020 жылдың 15 қаңтарында басталды және қазақстандық және еуропалық университеттердің студенттері, зерттеушілері және оқытушылары арасындағы халықаралық ынтымақтастық үшін инновациялық инфрақұрылымды қамтамасыз етеді.

Үйлестіру кеңесінде қатысушылар жұмыс пакеттері бойынша баяндамалар жасады, жобаның сапасын қамтамасыз ету критерийлеріне сәйкес жүргізілген іс-шаралардың нәтижелерін талқылады.

Сонымен қатар, университеттер 2023 жылға жоспарланған іс-шаралар жоспарымен таныстырды.

Сондай-ақ, Зилина университетінің FRI зертханасында топ мүшелері ACeSYRI порталының функционалдығын пайдалану бойынша екі күндік тренингтен өтті. Талқылау барысында порталды дамыту, университеттердің серіктестігін тереңдету, жобаның нәтижелері мен жетістіктерін тарату және тану, сапаны қамтамасыз ету және процестерді, процедураларды және жұмыс пакеттерін іске асырудағы ықтимал тәуекелдерді бақылау бойынша ұсыныстар жасалды.